Figyeljünk oda embertársainkra! Az extrém hőség miatt meghosszabbították a vörös kódot
Szeged 365 | 2026. június 24., szerda - 12:56
Jövő kedd éjfélig meghosszabbították a vörös kódot – jelentette be Kátai-Németh Vilmos szociális- és családügyi miniszter szerdán a Facebook-oldalán. Kiemelte, hogy a hőség miatt nagy veszélynek vagyunk kitéve, főleg a gyermekek, az idősek, a fogyatékossággal élők, a betegek és hajléktalan embertársaink, ezért figyeljünk egymásra! A miniszter [...]
Forrás: Szeged 365










RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban