Havasi Bertalan: „a miniszterelnöknek elment az esze”
Szeged 365 | 2026. június 22., hétfő - 19:55
A Fidesz kommunikációs igazgatója, Havasi Bertalan szerint a kormány „Rákosi-korszakot idéző fenyegetőzést és félelemkeltést” folytat. A politikus ezért közleményben szólította fel a miniszterelnököt és a mögötte álló parlamenti többséget, hogy hagyjanak fel a megfélemlítéssel, és térjenek vissza a „higgadt, nyugodt polgári kormányzás” [...]
Forrás: Szeged 365










RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban