Hétfőtől indul a rászoruló gyerekek ingyenes szünidei étkeztetése
Rádió88 | 2026. június 25., csütörtök - 06:54
A hátrányos helyzetű, illetve a halmozottan hátrányos helyzetű, és a rendszeres gyermekvédelmi támogatásban részesülő gyermekek kaphatnak ingyenes ebédet a nyári szünetben, Szegeden. Kovács Tamás alpolgármester a Szeged Tv-nek adott interjújában elmondta, hogy ez körülbelül 450-500 óvodást és iskolást érint. A projekt már június 29-én, hétfőn indul, az igénylők pedig a szeptemberi iskolakezdésig jogosultak a meleg élelemre. Az ebédet a kiskundorozsmai Jerney János Általános Iskolában, a Weöres Sándor Általános Iskolában, a Zrínyi Ilona Általános Iskolában illetve az Eötvös József Gimnáziumban vehetik majd át.The post Hétfőtől indul a rászoruló gyerekek ingyenes szünidei étkeztetése appeared first on Rádió 88 Szeged.
Forrás: Rádió88



RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban