Ákos az uniós csatlakozásunk éjszakáján jött a világra
Szeged.hu | 2024. május 01., szerda - 20:05
A szegedi Gruity-Puruczki Ákos volt Csongrád megye első EU-babája. Magyarország uniós csatlakozásakor, 2004. május 1-jén, éjfél után húsz perccel született a szegedi II. kórházban. Jelenleg a szegedi egyetem történelem–etika szakos hallgatója.Forrás: Szeged.hu




RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban