Férfi kézilabda Európa-liga – Rosta: meg akarjuk nyerni a sorozatot

 Webrádió  |   2024. május 03., péntek - 14:14
Rosta Miklós leszögezte, klubcsapatával, a Dinamo Bucuresti-tel meg akarják nyerni a férfi kézilabda Európa-ligát, amelynek elődöntőjében a német Flensburggal találkoznak. Az már a péntek délelőtti sorsolás előtt biztos volt, hogy a román bajnoki címvédő német ellenféllel találkozik a legjobb négy között, ugyanis a másik ágon a Füchse Berlin [...]
Forrás: Webrádió