Le a kalappal: még a készenléti rendőrök is oltották a tüzet Ásotthalomnál, közösen küzdöttek a lángokkal

 Szeged 365  |   2024. május 03., péntek - 13:12
Ásotthalom külterületén égett az aljnövényzet. Az egyenruhások a mezőőrrel és a közeli tanya tulajdonosával közösen küzdöttek a lángokkal, míg a tűzoltók ki nem értek a helyszínre – tudtuk meg a rendőrségtől.Mint kiderült, a Készenléti Rendőrség Szegedi Bevetési Osztályának két járőre Ásotthalom külterületén látott el szolgálatot [...]
Forrás: Szeged 365