Szeged szentjéről nyílt kiállítás – GALÉRIA
Délmagyar | 2024. május 03., péntek - 19:06
Bálint Sándorról nyílt tablókiállítás Szeged belvárosában. Életének pillanatképeit tekinthetik meg, mélyreható gondolatait olvashatják a járókelő.
Forrás: Délmagyar





RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban