
Szombaton igazi nyári fesztiválhangulat fogadta azokat, akik elindultak Bordányba: amikor kiértünk a Globe Fesztiválra, 35 fok volt, de a hőség sem vette el a közönség kedvét. Sőt, egyre többen érkeztetek, estére pedig szépen megtelt élettel a Globe. Regán Lili, a WellHello és a ValMar is színpadra lépett, mi pedig mutatjuk, milyen volt a fesztivál második napja Szeged mellett.A Szeged365-ön szombaton már megmutattuk, hogyan rajtolt el a GLOBE Fesztivál Bordányban: benéztünk a kulisszák mögé a BSW-vel, és már az első este bebizonyította, hogy nagyot szól ez a hétvége Szeged mellett. A hangulat gyorsan felpörgött, a közönség megérkezett, a Globe pedig pillanatok alatt fesztiválüzemmódba kapcsolt. Ha lemaradtál róla, itt tudod visszanézni:Amikor kiértünk Bordányba, 35 fok volt, szóval tényleg tombolt a nyár a Globe Fesztiválon. Ennek ellenére folyamatosan érkeztetek, egyre többen álltatok meg a színpad előtt, és jó volt látni, ahogy estére szépen megtelt a Globe. Baráti társaságok, hideg italok, jó zenék és igazi nyári hangulat adta az este alapját, a közönség pedig a hőség ellenére is végig kitartott.A szombati fellépők között ott volt Regán Lili is, aki szépen hozzátett az este hangulatához Bordányban. Mire megérkezett a WellHello, már teljesen megtelt a helyszín, a közönség együtt énekelt, mozgott, és érezhetően felpörgött a Globe. A végére pedig jött a ValMar, amely megkoronázta a fesztivál második napját: a hőség után egy igazi, felszabadult nyári buli kerekedett Szeged mellett.A Globe Fesztiválnak azonban még mindig nincs vége, ma jön a zárónap Bordányban. Érkezik a Bring Floyd, a Punnany Massif és a Kowalsky meg a Vega, vagyis ma is bőven lesz miért kilátogatni. A Szegedtől nem messze fekvő Bordány ilyenkor tényleg fesztiválhangulatba kapcsol, és aki még nem volt kint, annak ma még ott a lehetőség. Jegyet a helyszínen is tudtok váltani, szóval, ha eddig kimaradt, ma még bele lehet ugrani a Globe hétvégébe.