15 éve nyerte meg a Szeged Beton a LEN-kupát
Délmagyar | 2024. április 26., péntek - 15:07
2009. április 22. aranybetűkkel íródott be a szegedi sport történelemkönyveibe. A Szeged Beton férfi vízilabdacsapata ezen a napon nyerte meg Szeged város első csapatsportos nemzetközi trófeáját, a LEN-kupát. Az immár tizenöt éves csoda kapcsán a csapat kiváló játékosával, Juhász Zsolttal nosztalgiáztunk.
Forrás: Délmagyar




RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban