42 millió forintot fizet a Szegedi Tudományegyetem a szülészeti klinikán elhunyt várandós nő családjának
Szeged.hu | 2025. június 11., szerda - 07:50
A nő 19 hetes terhesen vérezni kezdett, a szegedi szülészeti klinikára vitték, mert a közelebbi szentesi kórházban évekkel ezelőtt megszűnt a szülészet.Forrás: Szeged.hu





RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban