A budapesti Városligetben mutogatják azokat a rendőrségi autókat, amiket szétzúztak a déli határon a migránsok
Szeged 365 | 2024. április 26., péntek - 16:11
Tavaly csaknem kétszáz alkalommal támadtak illegális migránsok a déli határt védő rendőrökre, határvadászokra, megrongálták az autóikat, és nyolcan komolyabban is megsérültek a támadásokban – mondta Rétvári Bence, a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára pénteken Budapesten, a Városligetben.Az államtitkár Bakondi Györggyel, a miniszterelnök [...]Forrás: Szeged 365






RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban