A család szerint pár gramm fű miatt vertek halálra a rendőrök egy szentesi férfit
444 | 2025. május 13., kedd - 15:07
A parancsnoki vizsgálat szerint jogszerű rendőri intézkedés követően halt meg az a férfi, akit a családja szerint úgy összevertek a rendőrök Szegeden, hogy egy hónappal később meghalt a kórházban. A parancsnoki kivizsgálás szerint az intézkedés, a kényszerítő eszközök és testi kényszer alkalmazása mind „szükséges, jogszerű, szakszerű, eredményes [...]Forrás: 444




RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban