A katonai együttműködés megerősítéséről állapodott meg ma Szerbia és Magyarország
Szeged 365 | 2025. április 01., kedd - 16:11
A katonai együttműködés még sose volt ilyen erős a két ország között – ez derül ki a Szerbia és Magyarország által aláírt, a 2025-ös évre vonatkozó együttműködésről szóló megállapodásból is – mondta Szalay-Bobrovniczky Kristóf honvédelmi miniszter kedden Belgrádban.A tárcavezető közölte: “a mai gyorsan változó, bizonytalan [...]Forrás: Szeged 365




RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban