A Magyar Bankszövetség igencsak zokon vette, hogy a duplájára nőhet az ingyenes készpénzfelvételi limit hazánkban
Szeged 365 | 2025. október 31., péntek - 13:54
Október 30-án átment az Országgyűlés Gazdasági Bizottságán az a törvényjavaslat, amely a jelenlegi limit (150 ezer forint) duplájára, 300 ezer forintra emelné a díjmentes kártyás készpénzfelvétel maximális havi összegét. A Magyar Bankszövetség ezt igencsak zokon vette, tiltakoznak a törvényjavaslat ellen. Magáról a döntésről Witzmann Mihály [...]
Forrás: Szeged 365





RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban