A rendőrség „nem vonja kétségbe” a parancsnok megállapításait, aki szerint jogszerű volt az intézkedés, ami után meghalt egy szentesi férfi
444 | 2025. május 20., kedd - 12:06
„Továbbra sincs ok, hogy kétségbe vonjuk a kivizsgáló parancsnok megállapításait” címmel adott ki közleményt a rendőrség azzal kapcsolatban, hogy mint írják: „ahogy arról a Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság már beszámolt, jogszerű rendőri intézkedést követően halt meg a szentesi kórházban egy férfi 2025 áprilisában”.A közlemény [...]Forrás: 444





RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban