A szegedi csillagbörtön két rabja áramot akart vezetni a zárkaajtóba, hogy így öljék meg a börtönőrt
444 | 2025. május 05., hétfő - 10:05
3 év fegyházbüntetésre, illetve 2 év börtönbüntetésre ítélte a bíróság azt a két rabot, akik áramot akartak vezetni a zárkaajtóba még 2020-ban, olvasható az ügyészség honlapján.Az elsőfokú ítélet szerint a két férfi a Szegedi Fegyház és Börtönben (népnyelven csillagbörtönben) ugyanabban a zárkában töltötte a büntetését. A két férfiban azért született [...]Forrás: 444




RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban