A szegedi földrajzi felsőoktatás centenáriumát ünnepelték – Galéria
Délmagyar | 2024. április 26., péntek - 15:07
Konferenciával ünnepelte a szegedi földrajzi felsőoktatás centenáriumát az SZTE TTIK Földrajzi és Földtudományi Intézete. A programon részt vett Mayer Gábor területfejlesztési államtitkár is, aki a területfejlesztési szakpolitika megújuló szemléletmódjának legfőbb célkitűzéseit ismertette.
Forrás: Délmagyar





RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban