Ancsin Gábor az FTC kézilabdacsapatához igazol

 Webrádió  |   2024. február 01., csütörtök - 16:11
Két játékos érkezését jelentette be az FTC-Green Collect férfi kézilabdacsapata: a nyártól Ancsin Gábor és Győri Mátyás a zöld-fehéreknél szerepel. A klub honlapja emlékeztet rá, hogy a múlt héten véget ért németországi Eb-n a válogatottal ötödik Ancsin a 2018/19-es évadban már játszott a Ferencvárosban. A 33 éves kézilabdázó pályafutása [...]
Forrás: Webrádió