Apokaliptikus hangulat: hajléktalanok holmijai lángoltak a Csongrádi sugárút végén (fotók)
Szeged 365 | 2025. április 22., kedd - 20:10
Kedden délután a Csongrádi sugárút végében hatalmas, sűrű füstre lettek figyelmesek a szegediek. Mint kiderült, hajléktalanok által összegyűjtött holmik égtek az erdős területen. A Szegeden láttam és hallottam Facebook csoportban jelent meg egy poszt kedden kora este, amin látható a hatalmas füst a Csongrádi sugárút végén. A bejegyzés alá még sok [...]Forrás: Szeged 365





RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban