Átadták az SZTE Bartók Béla Művészeti Kar felújított épületét

 Webrádió  |   2024. március 20., szerda - 19:11
Befejeződött a Szegedi Tudományegyetem Bartók Béla Művészeti Kar épületének rekonstrukciója, a felújított műemléket szerda este adták át. Rovó László rektor az ünnepségen úgy fogalmazott, Szegeden a zenei élet fejlődése párhuzamosan haladt a városéval, majd az egyetemével. Az zeneművészeti kar központja az egyetem legrégebbi épülete. Már azelőtt [...]
Forrás: Webrádió