Botka László: Az egyházmegye kétszer is elküldött bennünket a francba
index.hu | 2024. február 02., péntek - 11:11
Egyre feszültebb a viszony a szegedi önkormányzat és a Szeged-Csanádi Egyházmegye között.
Forrás: index.hu



RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban