Csaknem 60 ezer esetet láttak el egy év alatt régiónk mentői
Rádió88 | 2024. május 10., péntek - 14:11
Csaknem 60 ezer esetet láttak el egy év alatt régiónk mentői – mondta Zentay Attila, az Országos Mentőszolgálat Dél-alföldi Regionális Mentőszervezetének igazgatója a Delmagyarnak adott interjújában. Kiemelte, a 2022-es évhez képest megemelkedtek a feladatszámok: vármegyénkben 56 ezer 654 eset volt. Ehhez mentőautóik 1,4 millió kilométert [...]
Forrás: Rádió88






RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban