”Csongrád megye XX. századi krónikásai” címmel tartottak konferenciát a Móra Ferenc Múzeumban a két Csongrád-megyei ikonikus fotósról, Liebmann Béláról és Enyedi Zoltánról
Szeged.hu | 2024. április 26., péntek - 15:05
A két fotográfus munkássága rendkívül jelentős a XX. század fontos eseményeinek és mindennapjainak megörökítésében.Forrás: Szeged.hu





RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban