Égi születésnapja évfordulóján emlékeztek meg Bálint Sándorról
Délmagyar | 2024. május 10., péntek - 18:05
Koszorúzásokkal és diákversennyel emlékezett meg a Szeged-Csanádi Egyházmegye Bálint Sándorról égi születésnapja évfordulóján. Az emlékverseny döntős diákcsapatai izgalmas kézműves kihívások által fedezhették fel a hitvalló tudós fő kutatási területe, a szakrális néprajz hagyományait és értékeit.
Forrás: Délmagyar





RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban