Egyre csak gyűlnek a bírságok: még mindig elhagyatottan áll egy francia jelzésű Ford a Takaréktár utcában
Szeged 365 | 2025. május 14., szerda - 14:08
Még márciusban írtunk a magára hagyatott Fordról a Takaréktár utcában. Mivel a parkolást nem fizette senki utána, ezért a szélvédőn már akkor ott volt egy minimálbérnyi összeg. Nos, két hónap alatt sem szállították el a járművet, és ma sikerült azt is lencsevégre kapni, hogy bizony újabb büntetéssel gyarapodott a Ford. Mint megírtuk, a francia [...]Forrás: Szeged 365




RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban