Egyre több a vadgalamb Szeged belvárosában: így előzhető meg az állatok túlszaporodása
Szeged 365 | 2025. április 22., kedd - 18:09
Egyre több vadgalamb választja lakóhelyéül Szeged belvárosát. Sajnos nemcsak a látvány, hanem a nyomukban maradó szennyezés is komoly gondot jelent. A Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. munkatársai nagynyomású, meleg vizes technológiával tisztítja a szennyezett felületeket, hogy a közterületek ismét tiszták legyenek.A galambürülék [...]Forrás: Szeged 365





RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban