Elhunyt Pálmai Antal, a Medikémia egykori elnöke, Szeged Pro Urbe-díjas kitüntetettje
Rádió88 | 2024. február 23., péntek - 09:10
Elhunyt Pálmai Antal, a Medikémia egykori elnöke, Szeged Pro Urbe-díjas kitüntetettje. Nagyon sok mindent tett a városért: támogatta a szegedi sportéletet, a közintézményeket, kulturális rendezvényeket és alapítványokat. Pálmai Antal több mint húsz szabadalommal és harminc újítással rendelkezett. Hosszú évekig volt az Iparbank elnöke és a Csongrád [...]
Forrás: Rádió88





RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban