Feltörték, kifeszítették az ajtót, szétszaggatták az ülést és még a kartámaszt is ellopták az egyik autóból Szegeden – nyomravezetői díjat ajánlott fel a tulajdonos

 Szeged 365  |   2025. október 31., péntek - 13:54
Elképesztő poszt jelent meg az egyik szegedi csoportban, mely szerint csúnyán helyben hagytak egy autót a szegedi Olajos utcában. A járművet feltörték, kifeszítették az ajtót, szétszaggatták az ülést és még a kartámaszt is ellopták belőle. A tulajdonos most szemtanúkat keres, és nyomravezetői díjat is felajánlott annak, aki segít kézre keríteni [...]
Forrás: Szeged 365