Fiktív diákok után vettek fel 43 milliónyi oktatási normatívát
Szeged.hu | 2025. május 28., szerda - 17:05
Megkezdődött a Szegedi Járásbíróságon szerdán annak a nőnek a pere, akinek az irányításával a vád szerint több mint 43 millió forintnyi oktatási normatívát vettek igénybe felnőttoktatási intézményekben ténylegesen nem tanuló diákok után.Forrás: Szeged.hu






RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban