„Gyütt-mönt-ként is szegedivé váltam” – exkluzív interjú Gál Bélával, Szeged friss Díszpolgárával

 Szeged 365  |   2024. május 17., péntek - 18:10
Pénteken délután öt órakor a városháza előtt ünnepi közgyűlés keretében átadták Szeged város Díszpolgári címét, a Pro Urbe díjakat és a Szegedért Emlékérmeket. Mint arról korábban beszámoltunk Nektek, idén Szeged Díszpolgárának Gál Bélát, a Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium egykori igazgatóját választották, aki több évtizeden át, negyven [...]
Forrás: Szeged 365