Hárman verték össze egymást a kocsmából hazafelé menet, majd egy autó is totálkárosra tört
Szeged.hu | 2025. május 21., szerda - 15:05
Részeg volt minden résztvevő, mint a csap, egymást verték-rugdosták össze, majd egyikük még egy autót is totálkárosra tört. Persze nem a sajátját. Egy megyebeli kistelepülésen történt az eset, ami után három férfival szemben emeltek vádat.Forrás: Szeged.hu




RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban