Helló, szegedi nyár? Elkezdték felszerelni a napvitorlákat a Kárász utcán
Szeged 365 | 2025. április 23., szerda - 10:11
Márciusban szerelték le a Kárász utcán a karácsonyi fényfűzéreket, azóta üresen álltak a kifeszített huzalok a belvárosi sétálóutca felett. Most azonban nagyon úgy fest, hogy ismét megtelik színekkel Szeged főutcája, ugyanis szerdán elkezdték felszerelni a napvitorlákat. Zoltán olvasónk szúrta ki még reggel, hogy nagyban dolgoznak a szakemberek. [...]Forrás: Szeged 365



RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban