Heroint, amfetamint és kokaint tartalmazó anyagokat foglaltak le Röszkénél, gépkocsikba rejtették a sofőrök a cuccot (videóval)
Szeged 365 | 2025. május 12., hétfő - 12:09
Heroint, amfetamint és kokaint tartalmazó anyagokat foglaltak le a pénzügyőrök pár nap eltéréssel a röszkei határkirendeltségen. Mint megtudtuk, autóikba rejtették el a drogokat a szerb sofőrök. A NAV közleménye szerint amikor az egyikük gépkocsiját az egyenruhások átvizsgálták, a vezetőülés alatti gyári tárolórekeszben fóliázott csomagokat [...]Forrás: Szeged 365




RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban