„Húzták a testvéremet a rendőrök, mint egy kutyát” – büntetőeljárás indult Zoltán halála ügyében
hir24 | 2025. május 20., kedd - 10:07
Húzták a rendőrök a testvéremet, mint egy kutyát, csöpögött a velője. Több bizonyítékunk is van arra, hogy rendőri brutalitás áldozata lett a testvérem, de ezeket a rendőrök még nem ismerhetik– mondta lapunknak annak a férfinak a testvére, aki április 21-én halt meg a Szegedi Tudományegyetem szentesi tagintézményében, miután március 26-án intézkedtek [...]Forrás: hir24



RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban