Ismét trópusi lepkék várják a látogatókat szegedi egyetemi füvészkertben

 Rádió88  |   2024. május 04., szombat - 10:12
Ismét trópusi lepkék várják a látogatókat szegedi egyetemi füvészkertben. Németh Anikó igazgató a Rádió 88-nak elmondta, május elsején újra megnyitotta a kapuit a lepkekert, ahol az állatvilág repülő virágai, trópusi pillangók figyelhetőek meg karnyújtásnyi távolságból. Az első bábok az elmúlt hét közepén érkeztek meg Costa Ricából, melyek pár [...]
Forrás: Rádió88