„Két órája van hátra, búcsúzzanak el…” – így omlott össze Détári Vilmos élete, és így építette újra (videó)
Szeged 365 | 2025. április 08., kedd - 14:10
A Szent Vincent Rehabilitációs Központ neve sok szegedinek ismerősen cseng – főként azoknak, akik valaha is szembenéztek mozgáskorlátozottsággal vagy stroke utáni rehabilitációval. Az alapító, Détári Vilmos neve most még többet jelent: egy túlélőt, egy példaképet. Legutóbb a Szeged365 oldalán tavaly írtunk róla, amikor új programot indítottak [...]
Forrás: Szeged 365




RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban