Kiszivárgott a MOL egy levele: jön a heti többszöri árazás a kutakon
Szeged 365 | 2024. május 03., péntek - 19:10
A heti többszöri árazás következtében a piac volatilis mozgását gyorsabban tudja követni a Mol, kereskedelmi partnereik pedig a korábbinál aktuálisabb, „a mindenkori piaci viszonyokat jobban tükröző áron vásárolhatják meg az üzemanyagot” – olvasható az Index birtokába jutott levélben, amelyet a Mol-csoport küldött partnereinek. Ez azt jelenti, [...]
Forrás: Szeged 365





RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban