Marihuánát loptak egy megyebeli kistelepülésen: duplázás, de van benne egy csavar
Szeged.hu | 2025. május 07., szerda - 11:05
A betörők a szagra mentek. A termesztőt nem, a 21 tő kendernövény meglovasítóit viszont megvádolták kábítószer birtoklásával.Forrás: Szeged.hu



RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban