“Még akkor is a fűre parkolnak, ha van szabad hely” – olvasói beszámoló Szegeden, a Hajlat utcában fennálló áldatlan állapotról

 Szeged 365  |   2024. április 29., hétfő - 21:10
“Dühítő, hogy folyamatosan a fűben parkolnak az autók” – írta meg szerkesztőségünknek Olvasónk, aki Szegeden, a Hajlat utcában tapasztalja nap, mint nap szomorúan, hogy hiába vannak akár szabad parkolók a panelok közelében, sokan akkor is inkább a zöld területen állnak meg autóikkal. Olvasónk által jelzett probléma nem egyedi [...]
Forrás: Szeged 365