Még egy 200 milliós lyukat üt az Orbán-kormány Szeged költségvetésében
Szeged.hu | 2025. június 13., péntek - 15:50
5 milliárd 113 millió forint szolidaritási adó, 588 millió forint a helyi iparűzési adóbevétel többlete után – már ez a két összeg is elképesztő nagyságú elvonás, ám az Orbán-kormánynak még ez sem volt elég. További 200 millió forintot vesznek el Szegedtől a Szerencsejáték Zrt.-n keresztül.Forrás: Szeged.hu




RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban