Mégsem kell csütörtökig várni: már szerda délelőtt megnyílik a Szabadkai úti átjáró
Szeged.hu | 2025. április 08., kedd - 16:06
Teljes lesz a zárás keddtől csütörtökig, Mészáros Lőrinc vasúti cége rendet rak a januárban kisiklott tehervonat után az átjáróban, írtuk meg napokkal ezelőtt. Az átjárót le is zárták, de korábban újraindul a forgalom a vártnál.Forrás: Szeged.hu




RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban