Megsérült egy idősebb hölgy, mentőt riasztottak a Széchenyi térre
Szeged 365 | 2025. április 16., szerda - 14:10
Valami történt a Széchenyi téren – jelezte szerdán délután 13 óra körül Rebeka olvasónk, aki arról számolt be, hogy egy troli áll a megállóban, mögötte pedig egy mentőautó. A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányságtól megtudtuk, hogy esett egy idősebb hölgy, aki megsérült a helyszínen, ezért riasztották a mentőket. Információink [...]Forrás: Szeged 365




RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban