Mészi mondja: Ha hibás a bor, akkor meg kell mondani, de ha megérdemli az aranyérmet, akkor oda kell adni
Szeged.hu | 2025. május 20., kedd - 16:06
Okleveles borbíráló kollégánk a mai összefoglalójában arról is ír, hogy van értelme többfajta bort vagy akár borsort is kóstolni. Magyarán, összevissza inni több, mint hülyeség, de ha odafigyelünk a sorrendre, akkor biztos, hogy ízlenek majd a kóstolt borok.Forrás: Szeged.hu




RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban