Nem nyerészkedik a szegedi önkormányzat a gazdáktól vett földeken

 Rádió88  |   2024. február 23., péntek - 09:10
Cáfolja a szegedi önkormányzat az Átlászónak azt az állítását, miszerint 17-szeres áron adják tovább a kínai autógyárnak a földeket, és az sem igaz, hogy egyáltalán drágábban adnák el azokat, mint amennyiért vették. Nagy Sándor városfejlesztési alpolgármester kiemelte, a földek kisajátítási értékét nem az önkormányzat, hanem a megyei kormányhivatal [...]
Forrás: Rádió88