Nyílt nap a városházán Szeged születésnapján: az egyik turistacsoportot Botka László fogadta a dolgozószobájában
Szeged.hu | 2025. május 21., szerda - 13:05
Évről évre május 21-én megnyílik a városháza, és vezetett túrákon meg lehet nézni az épületet, nem túlzás, pincétől a padlásig. Ma is több csoportban jöttek és jönnek az érdeklődők, az egyik délelőtti látogatócsoportnak Botka László megmutatta a polgármesteri dolgozószobáját.Forrás: Szeged.hu




RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban