Nyoma veszett egy 16 éves hódmezővásárhelyi fiúnak, közel 3 hete nem találják
Szeged 365 | 2025. május 21., szerda - 14:09
Nyoma veszett egy 16 éves fiúnak, a hódmezővásárhelyi rendőrök az állampolgárok segítségét kérik a megtalálásában. A rendőrség felhívása szerint a fiú még május 2-án tűnt el, azóta életjelet nem adott magáról. Mint megtudtuk, a Hódmezővásárhelyi Rendőrkapitányság körözési eljárást folytat az ismeretlen helyen tartózkodó Nagyváti Zsolt Ferenc [...]Forrás: Szeged 365






RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban