Orbán Viktor: Nem ajándékot, hanem megértést kérünk Amerikától az orosz gáz ügyében
Szeged 365 | 2025. november 07., péntek - 08:52
Az orosz földgáz és olaj kérdése a legfontosabb téma a magyar-amerikai tárgyalásokon – jelentette ki Orbán Viktor pénteki rádióinterjújában, aki csütörtökön utazott Amerikába, hogy Donald Trumppal találkozzon. Mint kiderült, a miniszterelnök a magyar-amerikai kapcsolatok újbóli megerősödéséről beszélt. A kormányfő felidézte, hogy 2010-ben [...]
Forrás: Szeged 365





RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban