Óvodások ültettek fát a Föld napja alkalmából Szőregen

 Szeged.hu  |   2025. április 22., kedd - 17:05
A Föld Napja alkalmából szervezett projektnapot a Magyar utcai Óvoda, melynek keretében ma reggel a Monti Sándor parkban ültettek fát az óvodások, majd a művelődési házban interaktív foglalkozásokkal folytatták a projektdélelőttöt. Az ültetés után Avramov András, Szőreg önkormányzati képviselője támogató okiratot nyújtott át az intézmény [...]
Forrás: Szeged.hu