Óvodások ültettek fát a Föld napja alkalmából Szőregen
Szeged.hu | 2025. április 22., kedd - 17:05
A Föld Napja alkalmából szervezett projektnapot a Magyar utcai Óvoda, melynek keretében ma reggel a Monti Sándor parkban ültettek fát az óvodások, majd a művelődési házban interaktív foglalkozásokkal folytatták a projektdélelőttöt. Az ültetés után Avramov András, Szőreg önkormányzati képviselője támogató okiratot nyújtott át az intézmény [...]Forrás: Szeged.hu



RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban