Pertársaságot alakítottak a Gesztenyeliget nyugdíjasai

 Szeged.hu  |   2024. május 05., vasárnap - 13:05
Pert indítanak a nyugdíjasok az őket fenyegető üzemeltető ellen, miután néhányukat már jogcím nélküli lakáshasználóként bélyegezték meg abban a lakásban, aminek bérleti jogáért milliókat fizettek korábban. A vita a szolgáltatási díjak mértéke miatt robbant ki a felek között, erről dönthet a bíróság.
Forrás: Szeged.hu