Pertársaságot alakítottak a Gesztenyeliget nyugdíjasai
Szeged.hu | 2024. május 05., vasárnap - 13:05
Pert indítanak a nyugdíjasok az őket fenyegető üzemeltető ellen, miután néhányukat már jogcím nélküli lakáshasználóként bélyegezték meg abban a lakásban, aminek bérleti jogáért milliókat fizettek korábban. A vita a szolgáltatási díjak mértéke miatt robbant ki a felek között, erről dönthet a bíróság.Forrás: Szeged.hu



RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban