Radikális döntést hozott a kormány: azért fizetnek a termelőknek, hogy ne tartsanak baromfit
Szeged.hu | 2025. április 29., kedd - 08:05
Ez menekülőút lehet az évek óta tartó, kisebb-nagyobb hullámokban visszatérő madárinfluenza miatt bizonytalanságban termelő, jelenleg is a fertőzéssel sújtott telepek tulajdonosainak. A termelők egy csoportja viszont az ágazat kisebb szereplői kivéreztetésének utolsó fázisát látják az intézkedésben. Mára, az intézkedést korábban nem ismerve, [...]Forrás: Szeged.hu




RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban