Szeged és Debrecen közös egyeztetése az újabb kormányzati elvonásokról
Szeged.hu | 2025. május 13., kedd - 17:06
A tárgyaláson a helyi iparűzési adóval kapcsolatos újabb elvonásokról volt szó. Navracsics Tibor miniszter azt írta az egyeztetést követően a Facebook-oldalán, hogy a Szegeden és Debrecenben zajló ipari „beruházások előnyeiből ezek a városok is részesülni fognak.”Forrás: Szeged.hu



RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban